iCube® počítačové okuliare

Trendy rámy s transparentnými šošovkami! - Jedinečné okuliare na počítač s filtrom modrého svetla.

iCube® okuliare na počítač s filtrom modrého svetla dostatočne chránia tvoje oči pred škodlivým modrým svetlom a UV400 žiarením. Kombináciou viacvrstvových šošoviek CR-39 a rámu TR90 vznikli ultraľahké a pohodlné okuliare iCube® vhodné na celodenné nosenie

Vďaka okuliarom iCube® môžeš byť štýlový/á vždy a všade (v kancelárii, doma, vonku) a popritom si chrániš aj zdravie svojich očí.

Okuliare len pre okuliarnatých?

Na Slovensku každý 4. človek nosí okuliare. Na základe prieskumov do roku 2050 tento pomer môže dosiahnuť až 50%. Príčinou je škodlivé modré svetlo a UV žiarenie. 
Stále častejšie používame zariadenia - monitory, televízory, tablety, mobilné telefóny (niekedy až 8-10 hodín denne), ktoré vyžarujú škodlivé modré svetlo. 
Viac o nepriaznivých účinkoch modrého svetla a UV400 žiarenia sa dočítaš tu.

Tým, že stále rastie počet ľudí, ktorí nosia okuliare, okuliare sa stali jedným z najviac trendy doplnkov dámskej a pánskej módy. Tí, ktorí nosia dioptrické okuliare veľmi dobre vedia, aké sú dôležité pohodlnosť, kvalita a štýl

Ale čo je s ostatnými ľuďmi?

Väčšina ľudí vôbec nenosí okuliare, alebo nosia len slnečné. Kvalitné šošovky v okuliaroch dostatočne chránia naše oči pred UV400 žiarením, ktoré je čoraz silnejšie a dosť negatívne vplýva na kvalitu nášho zraku.
Mať kvalitné šošovky v slnečných okuliaroch je nadmerne dôležité. Preto pred kúpou sa odporúča skontrolovať vlastnosti a certifikáciu daných šošoviek. Nekvalitnými okuliarmi si viac škodíš ako keby si ich vôbec nenosil/nenosila. 

Okrem letovania, výletu alebo strávenia času na pláži, denne približne 2-4 hodiny sme vystavení silnému slnečnému žiareniu. Toto je už dostatočný dôvod na to, aby sme si zadovážili nejaké štýlové slnečné okuliare. 
To, že zvyšok tvojho času stráviš pred zariadeniami, ktoré vyžarujú modré svetlo, podľa teba je dostatočným dôvodom, aby sa zadovážili špeciálne okuliare na počítač? 

Prečo sa volajú okuliare na počítač, čo to presne znamená?

Okuliarmi na počítač alebo hernými okuliarmi sa volajú okuliare, ktoré filtrujú modré svetlo a sú bez dioptrie. 
Najhlavnejšou vlastnosťou takýchto okuliarov je, že neskresľujú obraz/skutočnosť, na 99% prepúšťajú svetlo. Ich cieľom je ochrana našich očí

Okuliare na počítač v novom ponímaní.

iCube počítačové okuliare charakterizujeme troma slovami. Ochrana, kvalita, štýl!

iCube® okuliare na počítač okrem filtrovania škodlivého modrého svetla ti zabezpečujú aj 100% ochranu proti UV400 žiareniu. Vďaka tomu okrem používania pred monitorom sú vhodné aj na celodenné nosenie mimo domu aj kancelárie (vonku a aj počas šoférovania). Sú vyrobené v súlade s najprísnejšími pravidlami Európskej únie s CE certifikátom.

Šošovky sú vyrobené z vysokokvalitného CR-39 materiálu (tvrdá umelá hmota), vďaka čomu iCube okuliare sú ultraľahké oproti obyčajným okuliarom so sklenenými šošovkami. CR-39 šošovky sú ľahké, odolné voči poškriabaniu, antireflexné, bezfarebné s UV400 filtrom a neskresľujú.

Rám okuliarov je vyrobený z odolného a antialergénneho TR90 materiálu (umelá hmota), ktorá zabezpečuje ľahkosť a flexibilitu. Vďaka tomu iCube okuliare sú pohodlné aj pre tých, ktorí doteraz nenosili okuliare.

Kvalita je pre nás natoľko dôležitá, že na okuliare poskytujem 2 ročnú záruku.

A teraz štýl   

iCube® okuliare sú vhodné pre ženy a mužov zároveň. Môžeš si vybrať z rôznych dizajnov a rôznych farieb. U nás s veľkou pravdepodobnosťou si aj nájdeš ten najvhodnejší kus pre seba.

Všeobecne známe pravidlo, že k okrúhlejšej tvári sa hodia skôr hranatejšie okuliare a k podlhovastej tvári okrúhlejšie rámy. Ale keďže sa jedná o online nákup okuliarov, človek niekedy nevie presne uhádnuť, aký rám sa mu najviac hodí. Tejto problematike sa snažíme predchádzať tým, že namiesto 14 dní poskytujeme 30 dňovú záruku na vyskúšanie okuliarov. To znamená, že počas tejto doby produkt ti hocikedy vymeníme za druhý alebo môžeš odstúpiť od kúpy aj bez udania dôvodu. 

iCube® okuliare posielame v jedinečnom balení. Súčasťou balenia je tvrdé puzdro s magnetickým zámkom, mäkké vrecúško na okuliare, mikrovláknová utierka a používateľská príručka.