Kontakt a často kladené otázky

iCube® okuliare na počítač

Okuliare s nedioptrickými šošovkami vhodnými na filtrovanie modrého svetla sa nazývajú okuliare na monitor alebo v hráčskych kruhoch okuliare pre hráčov.

Jeho hlavnou vlastnosťou je, že neskresľuje obraz, má vysokú priepustnosť svetla a zároveň filtruje škodlivý rozsah modrého svetla. Jeho účelom je chrániť náš zrak a filtrovať umelé podnety pôsobiace na naše oči.

Šošovky okuliarov iCube bez dioptrií nie sú vyrobené z tradičného polykarbonátového plastu, ale z materiálu CR-39 so špeciálnym viacvrstvovým filtrom modrého svetla a UV ochranou, ktorý je ľahký, odolný proti poškriabaniu a vodeodolný. Rámy okuliarov sú vyrobené z plastu TR90, ktorý je zároveň ľahký, odolný, flexibilný, no stále si zachováva svoj tvar.

Oba produkty fungujú podobným spôsobom a majú rovnaké vlastnosti. Okuliare pre hráčov a aj okuiare na počítač blokujú modré svetlo z obrazoviek.

S prihliadnutím na potreby ľudí, ktorí okuliare nenosia, boli okuliare iCube navrhnuté na také ľahké ako pierko, v závislosti od typu vážia len 15-18 gramov, takže nezanechávajú na nose stopu a na konci dňa z ich používania nevzniká nepríjemný pocit tlaku, pri nosení sú takmer nebadateľné.

Naše okuliare sú vyrábané so šošovkami bez dioptrií, nie je možné ich objednať s dioptrickými šošovkami.

Okuliare iCube vyzerajú dobre na mužoch aj ženách, vo všeobecnosti sa k hranatejšiemu tvaru tváre lepšie hodia okrúhlejšie okuliare, k predĺženej tvári zase okrúhle. Nevýhodou nákupu okuliarov cez internet je, že si ich nemôžete osobne vyskúšať, iba cez selfie app-ku, ale keď sa ani tak netrafíte a nebude sa Vám páčiť naživo. Preto vám poskytujeme 30-dňovú garanciu storna a výmeny.

Posielame v unikátnom balení, s puzdrom potiahnutým mäkkou PU kožou a s tvrdým magnetickým uzáverom, ktorý poskytuje veľmi príjemný pocit na dotyk. Dodáva sa tiež s mäkkým vreckom a utierkami, ako aj s používateľskou príručkou.

Pri prvom použití okuliarov môže byť ich nosenie zvláštne, keďže šošovka filtruje škodlivý rozsah modrého svetla, očiam trvá, kým si na toto príjemnejšie prostredie zvyknú. Jeho pozitívne účinky sa môžu prejaviť až potom. Nebojte sa, pretože okuliare nespôsobujú poruchu alebo zhoršenie zraku!

iCube® okuliare s filtrom modrého svetla

Prítomnosť modrého svetla, teda azúrovej modrej, nemôžete vnímať a voľným okom ho nevidíte, napriek tomu ovplyvňuje vaše zdravie, schopnosť koncentrácie a spánkové návyky.

Denne používame 8-10 hodín zariadenia, ktoré vyžarujú modré svetlo, ako sú monitory, televízory, tablety či mobilné telefóny, preto sa odporúča pre každého, bez ohľadu na pracovnú pozíciu.

iCube okuliare s filtrom modrého svetla vám poskytnú štýlový vzhľad kdekoľvek a kedykoľvek, v kancelárii, doma alebo vonku, pričom sa starajú o vaše zdravie. Špeciálne na vonkajšie nosenie si môžete vybrať okuliare iCube so samozafarbovacími šošovkami.

Okuliare iCube má 100% ochranu proti UV400 žiareniu.

Registrácia a nákup

Ako registrovaný užívateľ môžete sledovať svoje nákupy vo svojom profile.

Nie je na to možnosť, ale určite Vám pomôže selfie app-ka, čo najpresnejšie odhadnúť vhodné okuliare. Kúpiť si ich je tiež možné iba online, ale nebojte sa, pretože ak Vám okuliare nebudú sedieť, do 30 dní vám ich ZDARMA vymeníme.

Doprava a platba

Najneskôr v pracovný deň po objednávke ho odovzdáme kuriérovi a na druhý deň balík dostanete.

Poštovné je 3,90€.

Osobný odber nie je možný, objednať sa dá len cez internet.

Online platba bankovou kartou a dobierka.

Záruka a odstúpenie od kúpy

Kvalitu berieme tak vážne, že na naše okuliare ponúkame 2 ročnú záruku.

Bezplatne Vám ich vymeníme do 30 dní, len dajte vedieť nášmu zákazníckemu servisu, aký typ chcete. Odošleme nasledujúci pracovný deň kuriérom, ktorému musíte pri doručení odovzdať okuliare so všetkým príslušenstvom.

Nákup môžete zrušiť kedykoľvek do 30 dní od prijatia a my vám vrátime celú sumu.

Nedostali ste odpovede na všetky otázky? Vyplňte formulár nižšie a my vám čoskoro odpovieme.

E-mail: hello[zavinac]icubebrand.sk

Táto lokalita je chránená testom reCAPTCHA a vzťahujú sa na ňu pravidlá ochrany súkromia a podmienky poskytovania služby spoločnosti Google.