PODPORA OD ZAMESTNÁVATEĽA

iCibe dolgozói szemüveg

Digitalizácia je neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Je málo takých zamestnaní - s výnimkou tretieho sveta - kde nie sme obklopení počítačmi. Už nie len v kancelárii sedíme pred monitormi, ale už aj výrobné procesy sú riadené počítačmi. 

Tak ako pre obslúženie mechanických strojov sú potrebné ochranné okuliare, aj pre ľudí, ktorí denne minimálne 4 hodiny sedia pred monitorom by mali mať zo zákona zabezpečené zamestnávateľom okuliare na počítač.

Počítačové okuliare s podporou od zamestnávateľa!

Ako zodpovedný zamestnávateľ určite berieš ohľad na zdravie svojich zamestnancov. 

Ak zrak svojich kolegov/zamestnancov chceš chrániť okuliarmi na počítač, si na dobrom mieste. V našom portfóliu určite nájdeš najvhodnejšie okuliare pre svojho zamestnanca, ktoré sa najviac hodia k jeho osobnosti, postave a tvári. Tvoj zodpovedný prístup si vážime tým, že pri kúpe ti vieme poskytnúť špeciálnu zľavu. Aj naším cieľom je chrániť zrak každého človeka od škodlivého modrého svetla. 

Viacerí si nevedia ani predstaviť, aké škody dokáže zapríčiniť permanentné vyžarujúce modré svetlo z monitorov a iných digitálnych zariadení na sietnici oka. Následkom toho môže byť pracovná neschopnosť zamestnanca, čo nie je dobré ani pre teba ako zamestnávateľa, ani pre tvojho zamestnanca. Ty si budeš musieť zháňať novú pracovnú silu a zamestnanec si bude robiť starosti zo zabezpečenia vlastnej rodiny. 

Určite aj ty túžiš po takých zamestnancoch, ktorí sú spokojní s pracovným prostredím, ľahko dosahujú vytýčené ciele a radi odporúčajú tvoju firmu aj iným ľuďom. Čím menej ľudí máš na nemocenskom, tým lepšie je to pre tebe a pre tvoju firmu. 

Počítačové okuliare sú také okuliare, ktoré filtrujú modré svetlo. Navyše naše okuliare sú vyrobené aj s UV400 filtrom pre efektívnejšiu ochranu. Okrem toho šošovky okuliarov sú odolné proti poškriabaniu s dlhou životnosťou a obsahujú antireflexnú vrstvu, aby sa v nich lepšie pracovalo pred monitorom. 

Zadováž u nás okuliare na počítač pre svojich zamestnancov a uvidíš, že okrem splnenia povinnosti voči nim, daruješ im aj radosť a spokojnosť. 

Okuliare na počítač posielame v estetickom, elegantnom a obrendovanom balení spolu s darčekmi. Ku každým okuliarom pribalíme puzdro potiahnuté s kožou, vrecúško a mikrovláknovú utierku. 

Čo na to hovoríš? V očiach svojich kolegov/zamestnancov chceš byť „len” obyčajným zamestnávateľom alebo niečím viac? Rozhodni sa správne teraz!

Ako prebieha nákup?

Najprv sa zaregistruj na našom e-shope a úmysel tvojho firemného nákupu avizuj na hello[zavináč]icubebrand.sk. Po skontrolovaní daňového čísla ti nastavíme firemný profil. O priebehu registrácie ťa budeme informovať e-mailom. Po schválení profilu už budeš môcť nakupovať u nás.  

Výhodou firemného nákupu sú špeciálne zľavy ktoré poskytujeme. Jedinou podmienkou je nákup nad 150 EUR bez DPH okrem kupónov a vernostných bodov. 

Vďaka širokému portfóliu typov a farieb okuliarov každý si nájde ten najvhodnejší kus pre seba a pre svojich zamestnancov. Po vybratí najvhodnejších kusov, objednávku môžeš vykonať priamo v e-shope. 

Online nákup ešte nikdy predtým nebol taký jednoduchý!